چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 27 جمادى الأولى 1441 - 22 ژانویه 2020
اوقات شرعی 
آمار سايت
امروز : 123
ديروز : 80
ماه : 271
دل نوشته ای با پاسداران غیور نظام اسلامی:بحر سبز

ای زاییده بحر و ای رهرو راه عدالت، تو شیرازه آن کتاب تاریخی هستی که دارای مظهر شرف بوده و بر ظلم و ظلمت شب یکسره حمله ور شد کتابی که دوباره تاریخ ایران را از نو نگاشت. اکنون نیز فتنه ها به سبب ورق خوردن تاریخ است . پیوند تو با کتاب بسان پیوند الگوی عدالت پیشگان و مظلوم تاریخ با حضرت ختمی مرتبت (ص) می باشد .

به راستی تو کیستی؟! که رعب تو بر قلوب ختم خورده بوزینگان کشورهای معاضد خناس افتاده که از فاصله هزاران سال نوری از تو پروا می کنند.

آری... یکه ابرقدرت به ظاهر جهان، هنگامی میتواند بر تو پیروز شود که جمل در سم الخیاط فرو رود.

تو آن طیر ابابیلی که سپاه ابرهه ملعون را باذن الله در هم میکوبی و عبدالمطلب را در مقابل قریشیان روسفید میکنی زیرا بر طبق فرمایش ایشان: "این خانه را صاحبی است ". فلذا تاریخ گواه بر آن است که نابودی اصحاب فیل بدلیل ایلاف قریش بود .

ناگفته نماند که به هنگام بستن پلکهای خانه ها ،عبادات شبانه تو شروع می شود آنچنان که از سر ذوق، خستگی نمی تواند مهمان تن تو شود و هرگز خواب اذن ورود به چشمهای تو را ندارد روحت آرام و جسمت مدام در حال مبارزه با دشمنان راه حق و فرآن است.

 ای نگین خاتم ایران و ای نور چشم ایرانیان! با بوجود آوردن بصیرت و انسجام ملی، در میان ارادتمندانت بر قلبهای سلیم جهان اسلام حکومت می کنی .زبان  از تکلم درباره تو قاصر و قلم از وصف فداکاریهایت عاجز می ماند.

نمی دانم چه کرده ای... مگر خون کدامین مظلوم را فرو ریخته ای ؟! یا کدامین تروریست را در دامان خود پرورانده ای؟! در حالیکه خون جیوش الله تو در راه حق ریخته می شود و تروریست با دستهای فولادین مبارک تو به هاویه واصل می گردد.

شگفتا از فاسد بر شمردن تو از جانب مفسد فی الارض ! کسیکه علنا مدعی تجاوز به عرض و ناموس مردم است و این اقدام قبیح را سپر دفاعی خویش در برابر رقیب خود برای رسیدن به قدرت قرار می دهد آنکه بر محارم خود نیز نامحرم می باشد.  

ای سپاه عاشورائیان!  تو با تدبیر اندیشی فرماندهی معظم کل قوای جهان اسلام،

آن خمینی ثانی، و آن شیخ الفقهاء؛و نیز با حمایت ملت شهید پرور ایران همواره و

همیشه همچون مجاهدان گذشته در تاریخ، مدافع و محافظ خلیج همیشه فارس

بوده ای. خلیجی که قدمت تمدن آن به بیش از دو برابر قبل از میلاد حضرت مسیح

(ع) برمی گردد که در آن زمان هنوز از قاره آمریکا پرده برداری نشده بود و اصلا

نطفه کریستف کلومب بر روی کره خاکی نقش نبسته بود.

از این رو نامگذاری کننده خلیج فارس به خلیج عرب ، نه تنها از علم بلکه  

از خرد نیز محروم می باشد زیرا افکار این دجال زمانه صرفا به هواهای نفسانی

بسنده می شود و به قدری دارای عطش قدرت و شهوت می باشد که تمایل به اندیشیدن صحیح ، کسب دانش و حتی صلاحیت حکمرانی بر کشور فاسدو  تروریستیی چون آمریکا را ندارد این پسر مرجانه دست نشانده یزید تل آویوی است . تفکر وی در مورد خلیج فارس صرفا چپاول و غارت غنایم آن است یکه خلیجی که سخاوت را از سلمانها به ارث برده و سالهاست حتی برای عدوانش نیز در هر صبحگاه و شامگاه سفره می گستراند و با آغوشی باز از آنها پذیرایی میکند ...

آری! تاریخ گواه بر آن است که ابن سفیانها نمک خورده و نمکدان می شکنند. بیش از این از وی انتظار نمی رود... .

ایران به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خلیج فارس خویش می بالد و پاسخ دشمنان و استعمارگران را با "خلیج فارس" می دهد لباس تقوای سپاه پاسداران با رنگهای بنامی است که بر تن دارند: از رنگ سبز آن چه بگویم که نماد خلود و قسمت سفید رنگ آن از سپیدی روحش حکایت می کند و سرخی لباس ، آمادگی برای جاری شدن خون سربازان  وی در راه اسلام را دارد

هان ای مفسد فی الارض! به هوش باش که سپاه، قلبی به وسعت و ابهت خلیج همیشه فارس دارد و خلیج فارس آن ،نهنگی است که چنانچه فمش را بگشاید کشتی ها و ناوگانهای امریکا را فرو می بلعد بنابراین، به وی نزدیک مشو که حکومت یاغی و منحوس تو را با جزر و مدی در هم می نوردد. 

نوشته شده در   چهارشنبه 10 آبان 1396  ساعت  12   توسط   مدیر سایت تبلیغات اسلامی بانوان
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید